Telefon: (232) 462 56 42 Sorularınız için Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Günsen-Kul Avukatlık

Boşanma Protokolü

  • Okunma 2058 defa

Anlaşmalı Boşanma Protokolü :

*Taraflar anlaşmalı boşanma davası açmadan önce veya devam eden çekişmeli boşanma davasında bir boşanma protokolü hazırlayarak dosyaya sunabilirler.

*Hazırlanan bu protokole taraflarca imzalanmış  olmalıdırlar.

*Tarafların protokolü imzalamaları anlaşmalı boşanmaya karar verilebilmesi için yeterli değildir, taraflar mahkemede hakim karşısında , imzaların kendilerine ait olduklarını açıklamalıdırlar.

*Hakim tarafların hazırladıkları protokol doğrultusunda  boşanmaya karar verir.

*Boşanmanın kamu düzenini de ilgilendiren  velayet, çocukla kişisel ilişki kurulması gibi konularda hakim protokolde değişiklikler yapabilir.

*Taraflar protokolde bulunması gereken ve uzlaşmaları gereken herhangi bir konuda anlaşamazlarsa, dava çekişmeli boşanma olarak görülmeye devam eder.

 

Arama Motorlarında Nasıl Arandı:avukat mesleği hakkında bilgi,avukat arama,avukat nasıl olunur,avukat mesleği,avukat sorgulama,avukat ne iş yapar,avukat arıyorum,iş mahkemesi avukatı arıyorum,boşanma avukatı arıyorum,velayet avukatı arıyorum,nafaka avukatı arıyorum,tanıma tenfiz avukatı arıyorum,miras avukatı arıyorum,işe iade avukatı arıyorum,aile avukatı arıyorum,dava dilekçesi arıyorum,baro avukatı,türkiyenin en iyi avukatları,en iyi avukatlar,en iyi avukat,avukat arama,dünyanın en iyi avukatı,iyi avukat olmak,barosu izmir avukat,izmir avukatları,avukat listesi barosu,izmir barosu listesi,izmir barosu avukat arama,izmir barosu,avukat arama izmir barosu,barolar birliği avukat arama,anlaşmalı avukatı arıyorum,idare avukatı arıyorum,

Arama motorlarında nasıl arandı